| Dyanes a întrebat:

Fostul meu iubit are o noua iubita,insa de ce el nu ma sterge de la prieteni pe facebook?

Desi,majoritatea o sa ziceti ca facebook ul nu conteaza,ca este doar o lume virtuala,nu zic ca nu sunt de acord, dar nu cred ca are legatura aici.

Astept pareri sincere si fara ironie sau amuzament.

A, si precizez ca iubita lui mi-a zis sa nu-l mai deranjez dar el tot nu m-a sters de pe facebook!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Că nu te-a șters nu înseamnă că te mai vrea, ci pur și simplu faci parte dintr-o listă de oameni pe internet.
Ai grijă de tine și nu te mai uita în trecut!
Pa, pa.

| diana0983 a răspuns:

Probabil nu te-a sters pentru ca inca mai ii pasa de tine, poate ca inca mai vrea sa fie cumva o parte din viata ta, iar vazand ce postezi pe fb isi va da seama de starea ta, etc. Sau poate ca pur si simplu nu ii mai pasa de tine incat sa te stearga. Sau poate ca vrea sa-ti faca in ciuda, postand anumite lucruri pentru a le vedea tu. Sunt foarte multe optiuni, tu ar trebui sa iti dai seama de ele, pentru ca tu il cunosti. Bafta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa si daca nu mai sunteti impreuna inseamna ca trebuie sa stearga orice legatura?

| Biancaalone a răspuns:

Mai,daca nu te-a sters de pe facebook nu inseamna ca mai tine la tine! Sau poate vrea doar sa vada daca a avut vreo influenta avertizarea iubitei lui asupra ta!