| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi, am 17 ani si inca nu am avut nici o prietena, este din vina mea pentru ca de obicei nu ma bag deloc in vorba pe fb, stau cam toata ziua in casa si ma uit la seriale, si din aceasta cauza nu stiu cum as putea incepe o conversatie cu o fata total necunoscuta, chiar nu stiu cu ce sa incep si ce sa vorbesc cu fata necunoscuta. Niste sfaturi cum m-as putea baga in seama cu o fata? Si fara cacaturi gen: intreab-o deapre scoala sau cacaturi dintr'astea.

3 răspunsuri:
| Sergiu6666 a răspuns:

Boss trebuie sa fi un pic mai tare in clont laughing Daca esti mai singuratic e bine si asa eu sunt mai singuratic dar agat foarte bine fetele sunt cam inebunite dupa genu asta de baieti maiales pe la mine daca le bagi de doua trei ori in seama te culci deja cu ele deci nu-i greu si sfatu de mai sus e tare de tot deci iei putin de la mine si restul de dincolo si te descurci ca doar esti mare sucese rolling on the floor) big grin

| IuliiMD a răspuns:

Pai salut.o si daca e draguta(si consider ca ea daca vrei sa vb cu ea) spune.i ca e draguta intreab-o cati ani are daca are prieten si nu o lua pe ocolite spune.i direct.Nu prea ne plac chestiile astea.

| paezi a răspuns (pentru IuliiMD):

Ai dreptate, pe mine ma enerveaza baietii de genu' te intreaba pe ocolite, de parca noi suntem idioate si nu ne dam seama ce vor laughing