| AnDyDuLcy a întrebat:

Am nevoie de niste statusuri funny! Stie cineva >ceva?: Funda!(a cele care-mi plac)

2 răspunsuri:
| Bogdan_9316 a răspuns:

Dragostea exista ca de altfel,cum ti-ai demonstra atasamentul fata de mincare? - Statusuri funny
Statusuri Funny sunt cele furate de la altii!
Misastricatspace-ul! – Statusuri funny
Cu cit e mai subtire gheata cu atit vrei mai tare sa vezi daca te va tine. – Statusuri funny
Daca omul iti face ceva rau tu ii dai o bomboana,iar iti face rau,tu iarasi ii dai o bomboana si asa pina nu face diabet cretinul! - Statusuri funny
Orice nu s-ar intimpla,invinuti in asta pe altcineva!
-Spune-le parasutistilor sa nu mai sara,inca nu am decolat! - Statusuri funny
Ma iubeste in taina fata de prieteni si chiar,si fata de mine!
Am fost dat afara din casa, din cauza apsentelor!
Numai citind acest status pina la urma iti dai seama ca nu are nimic funny in el!
Numai cuvintul "Oaspeti" ma poate face sa fac curat in camera
Femeia la volan e ca steaua pe cer, tu o vezi, dar ea nu te vede! - Statusuri funny
- Eu voi schimba radical Lumea! – Puneti caciula! – Nuuu….Mam!…
-Bei pastile? Ti-ai imbolnavit? – Nu, doar ca miine le expira termenul!
O fata si-a pus pe Desktop imaginea prietenului ei si dupa 30 minute s-a certat cu monitoru.
Vremea imi spune sa-mi cumpar o jacheta,buzunarul imi spune ca inca e cald afara. – Statusuri funny
Cit de mult imi place fraza " Sunt in magazin sa-ti cumpar ceva?"
-Ce faci? – Sunt bolnav! – Ce boala! -Sunt bolnav de tine! -Bine atunci, insanatosestete!
Ma amuza mult in trebarea " Ti-ai gasit a doua jumatate?" pentru ca un intelept odata a spus " Creierul este compus din doua jumatati, fundul, pastila, dar eu de la bun inceput sunt intreg! " – Statusuri funny

Statusuri funny

V2

Eri parca aveam un simt puternic de dragoste, dar am mincat si mi-a trecut!
-Te iubesc! – Dar eu pe tine nu! – Cu 1 aprilie! – Si pe tine scumpule! – Statusuri funny
Lungimea fustei e direct proportionala cu sansele de a te intoarce astazi acasa!
Pazesc Pc-ul! – Statusuri funny
Somul este un remediu contra vietii!
Se pare ca te-a scapat barza prin zbor! -
Prostii au mai mult noroc, verificat si de mine!
Nu esti atit de frumoasa pentru a fi asa de proasta.
Nu cautati fericirea, ea e la mine! – Statusuri funny
Din pitipoanca te faci fita de ai Photoshop-ul instalat.
Viata a reusit, dar eu nu prea.
E greu sa fii modest cind esti cel mai bun! – Statusuri funny
Se ride bine cel ce are 64 biti!
Am lins priza!
Daca animalul tau de companie iti spune ca esti nebun, chiar asa si este!
Eu nu sufer de nebunie…..primesc placere din ea. – Status funny
Daca esi gol in mijlocul ograzii privind la luna intins pe spate cu un castron pe cap,ai sanse mari dupa ceva timp sa intilnesti doctorul de salvare.
Misastricatspace-ul!
Lunind in consideratie gurile voastre deschise permiteti-mi sa va dau o intrebare " Sunti uimiti?"
A creat Domnul femeia,o creatura prostuta,dar frumoasa.
Daca furi un obiect incetisor se numeste ca l-ai gasit! – Statusuri funny
Ofer servicii de minciuna,egoizm, cheltuirea rapida a banilor…. preturi mici!
Mutatia nu e ceva straniu…e evoloutie! – Statusuri funny
A fost odata ca niciodata o persoana care citea statusuri si tot umbla si tot citea si la un moment dat cind a dat de un status bun care il tot citea in continuarea el el nici nu a observat ca cu citeva cuvinte mai in urma cuvintul "el" s-a repetat …………………………. iar acum el cauta unde ochii lui obositi nu si-au dat seama ca nu au transmis corect informatia.
In sfirsit am dobindit tot ce mi-am dorit : Am o casa enorma, o masina de lux, o femeie frumoasa, 3 copii inteligenti, un serviciu bine platit, odihna bine meritata si traiesc in unul dintre cele mia frumoase orase……………..Multumesc jocului SIMS!

Statusuri funny

V3

Asteptarea unei iubiri nu se compara cu asteptarea autobuzului cind e -20 afara.
Nici o femeie in lumea asta nu va poate aduce atita placere cit doua femei.
Zimbeste si lasa ca toti cretinii care te supara sa nimereasca intr-o lume fara sex si conecsiune la internet.
Organismul creste pina la 25 de ani dar se pare ca burta nu cunoaste aceasta regula.
Inainte cind 2 persoane se intilneau ei scoateau palariea de pe cap, acum insa cind te intilnesti cu cineva scoti castile din urechi.
Nu te juca cu inima unui femei caci are doar una, joacate cu sinii caci sunt 2.
Risul prelungeste viata, deci daca ai un cutit in spinare si esti fara 1 picior zimbeste si vei ajunge mai rapid la spitalul de urgenta.
Tinerii iubesc pisicile fiindca cu ciinele trebuie sa faci plimbari, dar asta e o ora jumate fara internet.
Viata mea e in dungi doar ca nu e zebra ci curbubeu.
Am vazut la femeia mea un gel pe care scriea ca ajuta la lungime si putere, nu stiu daca functioneaza, dar oricum l-am spalat de 2 ori.
Barbatul care spune ca locul femeii este la bucatarie pur si simplu nu stie ce sa faca cu ea in pat.
Sa fii sever este atunci cind iti poti spala capul cu ochii deschisi.
Eu nici odata nu aprind semnalizatoarele,dc altii sa stie unde merg?
Statusuri funny – Viata trebuie sa o traiesti asa ca despre ea sa afle Google.
Ce bine ar fi sa fiu pilotul unui avion…sa ma ridic sus in cer si de acolo sa ii trimit pe toti unde le este locul.
Spre deosebire de printul pe un cal alb, OZN-urile au fost vazute macar de cineva.
Eu plec sa dorm, doar ca foarte lent. Dintr-o parte pare ca stau pe Facebook.
Statusuri funny – Clounul dupa sex a facut din prezervativ un ciine.
Inainte din mihnire se chemau la dueluri acum insa se blocheza pe retelele sociale.
Statusuri funny - Ciocolata mereu e mai buna atunci cind esti la dieta.
Internetul este ca viata…nu ai ce face, dar sa pleci din el tot nu vrei.
Cel mai distractiv moment cind faci curatenie e cind fugi cu aspiratorul dupa pisica.
Credeti ca ceapa e singurul legum care provoaca lacrimi? Inseamna ca inca nu va lovit nimeni cu un castravete pe bot.
-Ce faci? – Nimic…-Pai eri nu tot asta faceai? – Da, dar nu am terminat.
Voi tot cind priviti un meci de futbol la TV strigati si injurati televizorul?
Am hotarit ca pina nu implinesc 20 de ani nu mai beau nici o picatura de alcool! – Esti sigur ca vei rezista o saptamana?
Cu cit sunt mai multi sinucigasi cu atit sunt mai putini.
O domane am uitat sa sting fierul de calcat,imi va arde toata casa! – Nu te teme totul va fi ok, eu am uitat sa inchid rubinetul.
Statusuri funny - Inainte catam o domnisoara frumoasa, desteapta, gingasa, insa acum caut o domnisoara care nu se uita la TWILIGHT.