| newaccountbye a întrebat:

Am nevoie de o rutina de skincare de preferat pe care sa o aplic seara (dimineața doar gelul de curățare) pentru un ten problematic cu acnee!

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Cel mai ok ar fi sa consumi multa apa, iar tenul tau se va detoxifia, nu deodată, însă o sa vezi rezultate.
Eu am in rutina doar o crema recomandata recomandata de mediul dermatolog și gelul de curățare.
Las crema aici daca te interesează:
https://www.drmax.ro/......00ml-avene

| cnv2829 a răspuns:

Fiecare ten e diferit, asa ca nu ar fi ideal sa ceri sfaturi de genul pe internet.Recomandat ar fi sa mergi la dermatolog si sa ceri sfaturi si produse care se potrivesc pielii tale