| OmuFoarfeca a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor calculatorul meu este blocat la color quality Lowest 4 bit si se vede urat de tot culorile sunt total schimbate am mare nevoie de ajutor iar la color quality im arata doar lowest 4 bit atat. Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| Meow15 a răspuns:

Eu am în spatele calculatorului un cablu cu o chestie albastră, care are un fel de şuruburi. Şi dacă acele şuruburi nu sunt închise bine, se schimbă culoarea. Poate de acolo e problema. happy

| OmuFoarfeca explică (pentru Meow15):

Nu am reinstalat nVIDIA si gata mersi oricum