| anncuzza a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Ce se intampla mai nou la messenger de mie imi apar in dreapta jos ( in caseta in care apar persoanele din lista care intra pe messenger) persoane pe care nu le mai am in lista si persoane carora le-am dat ignore? In lista messului nu apar, apar doar cand intra. Ce e asta? se intampla de azi doar.
Astept raspunsurile voastre si eventual sugestii cum sa remediez asta!

1 răspuns:
| Lex169 a răspuns:

Sunt in adress book.Ii poti sterge de acolo si sa vezi ca nu mai apar.