| Dimeth0988 a întrebat:

am nevoie de niste ajutor urgent deci eu plac un baiat si el ma place si nu stie ca il plac, dar nu asta conteaza... daca as sta si cu el mai mult k eu vb cu el mai mult pe mess si fb as putea sa ii zic, dar eu nu am cum sa stau cu el k cea mai buna prietena a mea nu il sufera si nici el pe ea am incercat sa ii impac, dar nmc si nu stiu ce sa fac k nu pot acum sa nu mai fiu prietena cu ea ca sa fiu cu el... va rog sa ma ajutati! happy :*

Răspuns Câştigător
| Crisk a răspuns:

Nici nu stiu ce sa zic, esti intr-o situatie destul de dificila.Ea stie ca iti place de el? poate daca o sa stie o sa se impace cu gindul ca un baiat nu merita sa fie cauza a unei certari intre doua prietene cele mai bune.\

4 răspunsuri:
| Crisk a răspuns:

Nici nu stiu ce sa zic...esti intr-o situatie destul de dificila.ea stie ca iti place de el? poate daca o sa stie o sa se impace cu gindul ca un baiat nu merita sa fie cauza a unei certari intre doua prietene cele mai bune...

| Dimeth0988 explică:

Pai ea nu stie dar daca ar stii o sa se supere k nu i-am zis si dupa ma va face si nebuna mai va si zice la toti.

| Dimeth0988 explică:

Nu mai am nevoie de rasp! oricum sa sfarstit tot crying. nu mai pot fi cu el k e cu altcineva.

| Anggel a răspuns:

Poti sa ii zici dar sa o zici mai pe lung, sper sa nu se supere, ..dece sa fie ea suparata pe tine ca vb cu el deoarece tie iti place de el nu ei. sper sa ti se reuseasca totul scumpo..succes