| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor, matusa mea mai are o luna si naste, bun deci ei ii e frica de moarte daca as putea spune asa, numai cand se gandeste la nastere i se face rau. Daca o sa i se faca rau si lesina cand va naste? Poate murii?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stii ca nasterea se face in spital... unde sunt medici si daca lesina nu moare nimeni

| T0T a răspuns:

Șanse extrem, extrem de mici, sub 3% dacă nu are nicio afecțiune. Trăim în secolul 21, wtf.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine alege cezariana daca e asa fricoasa..saaaau o vizita 2, 3 la psiholog poate nu ar strica.