| Marian_2691 a întrebat:

Sa nu ne fie de moarte, sa ne fie frica de modul in care vom murii, asa este?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce zici? Poti sa mori oricum/oriunde si mai ales oricandwinking
De ce sa ne fie teama?

| Meryem027 a răspuns:

Asa-i. happy Doamne fereste, sa mori in chinuri... mai bine dintr-odata si gata. Bunica spune mereu ca nu-si doreste o moarte lenta si ma enerveaza la culme doar cand aud cuvantul " moarte ". Eu sunt tanara, deci mai am de trait, nu ma gandesc la moarte de pe acum! Si ar fi bine sa nu te gandesti nici tu...

Numai bine!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mai ales daca nu vom fi pregatiti sufleteste, spovediti si impartasiti, si mai si murim in chinuri, nu deodata...caci atunci cand mori repede, pe loc nu ai timp sa te sperii, pe cand stii ca mori... e jale!