| luanaoana99 a întrebat:

Urgenta! Acum 2 saptamani am isit cu un baiat de pe fb. fara sa stiu multe despre el ..intalnirea a fost ok dar la spre sfarsitul ei m-a sarutat de mai multe ori (a fost si primul meu sarut doar ca nu stie ). dupa asta ne-am mai intalnit odata si a fost la fel doar ca ne-au vazut mai multi prieteni de ai lui si unul a intrebat daca suntem impreuna iar el a zis ca nu ii plac intrebaril astea si ca asta e intre noi doi...ce sa cred suntem sau nu impreuna? urmeaza sa mai intalnim peste cateva zile ..precizez ca nu e genul comun de baiat.e mai diferit si ciudat in sensul bun ...deci?

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Pai stii cum se spune :
"El e cu tine, dar tu nu esti cu el." laughing
Daca voi nu ati vorbit despre asta, nu sunteti inca impreuna. Daca vrei, intreaba-l, e mai bine asa.

7 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Cate probleme iti faci?!
Ai rabdare, e tot ce iti pot spune momentan.

| Melcul a răspuns:

Normal ca sunteți impreuna.Dar nu vrea sa dezbată viața lui intimă cu prieteni.Probabil ca el cu prieteni vorbește doar de fotbal si altele nu și despre fetele din viata lui.Bravo lui că nu le da mai multe amănunte prietenilor.Mai rar gasești baieți asa care sa nu discute despre relațiile lor cu prieteni.

| AnastasiaKatelimov a răspuns:

Sunt mai multe variante.
1: ii e frica de ce cred ceilalti
2: poate vrea doar sa vada cum e o relatie, poate se pregateste pentru altcineva
Si...nu mai stiulaughing Da exista sanse si sa vrea sa fie cu tine

| luanaoana99 explică:

Precizez ca mi-a zis ca ma place.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru luanaoana99):

laughing Ce greu e pfu, daca e mai baietas de carier mai smecheras probabil, sunt sanse de 50%, sa vrea sa profite un pic, dar tot asa sunt sanse sa te " iubeasca ", doar continua asa daca nu e prea timid, ceea ce se observa sigur iti va pune intr-o zi intrebarea " vrei sa fi impreuna " sau ceva asemanator, tine-o tot asa te place si veti fi impreuna daca vrei foarte curand, Bafta!

| NorbIdk a răspuns:

Deci de ce nu il intrebi pe el asta? Spune-i exact ce ai scris aici si vei afla. Daca te place te va intelege si iti va raspunde.

| LuckyStarDiane a răspuns:

Pai, te place, cum a spus si el. Daca a spus intre prieteni ca nu ii plac intrebarie de genu. inseamna ca ii este putin rusine. Si de obicei baietilor nu le este rusine, doar daca le place cu adevarat de o fata..bafta in continuare cu el! big grin