| AdiMrr a întrebat:

Am niste picioare mai subtirele ca de balerina si as vrea sa ma mai ingras la picioare sau sa fac musci. Am un stepper si cum as putea face un program ca sa fac musci la picioare. DE fiecare data cand fac exercitii la stepper am impresia ca slabesc. Cum as putea proceda si ce pot manca ca sa fac muschi si la maini so la picioare

1 răspuns:
| MihaiGe a răspuns:

Pentru picioare fa un program intens de genuflexiuni iar pentru mâini, flotări, tracțiuni si o dietă sănătoasă.