| Angela26 a întrebat:

Am niste probleme cu somnul și nu prea știu de ce. Înainte fie că mă culcam devreme sau târziu dormeam cat trebuia, dar acum ajung să mă trezesc mereu la 8 și ceva sau chiar 9 fix, ceea ce e ciudat căci în timpul vacanțelor dormeam mai mult. Nu-mi amintesc absolut deloc când adorm și am senzația că visez momentele in care mă trezesc în timpul nopții deșii dimineața simt că nu e așa. Când mă trezesc dimineața am ciudată senzație că m-aș afla în alt loc. Nu-i prima dată când se întâmplă, dar nu stiu cum mi-a trecut și a reînceput decurgând cam după Crăciun. Am 16 și nici nu am de gând să iau pastile pentru somn.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Pai nu mai esti o copila big grin Cu timpul nici atat nu vei putea dormi daca nu faci efort fizic! Oricum pana la 9 inca e prea mult somn, 8 e ok big grin Eu daca nu muncesc dorm 4-5 ore pe noapte, cum ti se pare big grin