| valThina a întrebat:

Am o catelusa de 3 luni.imi puteti zice si mie dc nu are nasucul umed si rece si ce vaccinuri trebuie sa ii fac? sau tratament?

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Vaccinurile se fac incepand cu 6 saptamani. Du-o urgent la medic sa i le faca fiindca s-ar putea imbolnavi. Daca nu este vaccinata foarte repede ia boala numita "jigaraie"care este aproape netratabila.La acest link sunt cateva lamuriri despre vaccinuri http://www.elady.ro/forums/index.php?showtopic=4079

| Roby67 a răspuns:

Nu este rau daca nu are nasucul rece si umed.
Mergi cu ea la veterinar si el o sa va faca un plan cu toate vaccinurile de care are nevoie.

| Oanny a răspuns:

Hmm...sar putea sa fie bolnavioara du-te la medicul veterinar el te va ajuta

| MarYoBenucci a răspuns:

S`ar putea sa aiba febra happy