| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare, ce înseamnă când un băiat zâmbește si se uita la tine de sus pana jos (Menționez ca nu vb cu el in momentul ala)?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te studiază.
Ce mare problemă ai si tu!

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Probabil ai tu o prb mai mare. la cap

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Problema este la tine. Am trecut de stadiul cunoasterii unei fete de vreo 30 de ani, asa ca te rog sa te abtii de la jigniri de copil imatur.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Bine..am pus o întrebare de ce răspunzi n bătaie de joc? Uite eu chiar sunt curioasa

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce bataie de joc ti se pare cand am spus ca te studiaza? Toti baietii si barbatii studiaza o femeie sau fata din cap pana in picioare. Ce ti se pare ciudat la asta?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Ca am o problema si va spun sincer ca nu am

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adică ai sau nu ai? Vad ca ai 14 ani.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Nu am asta e problema doar am pus o întrebare.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

O seară plăcută in continuare!

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Mulțumesc la fel!

| sierra1 a răspuns:

Inseamnă "cântărire din priviri". Doar atât dacă n-a catadixit să-și deschidă gurița

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Si asta ce înseamnă?

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine

| AdioTPU a răspuns:

Depinde cum zâmbește și ce exprimă prin acea uitătură. Poate te analizează să vadă dacă ești eligibilă pentru o aventura sau poate își exprimă admirația pentru cum arăți sau esti îmbrăcată.

| just4ubr2015 a răspuns:

Inseamna ca te place si urmeaza sa te abordeze