| Naomy13 a întrebat:

Ce înseamnă când un băiat se uita la tn si îți Zâmbește?winking

6 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Inseamna ca un baiat se uita la tine si iti zambeste.

| Zatharra a răspuns:

După umila mea părere înseamnă că nu e e orb și nici știrb.

| baf a răspuns:

Pot fii multe semnificatii:ca ii placi, ca esti simpatica, ca ar dori sa vorbeasca cu tine etc. daca nu trece la fapte. poate sa zambeasca mult si binehappy

| patriciabianca39 a răspuns:

In primul rand asigura-te ca iti zambea tie si nu altcuiva.
Inseamna ca e interesat de tine.

| SweetLove21 a răspuns:

Probabil k a vazut ca te-ai uitat si tu la el si atunci s-a uitat si el la tine si a zambit.

| HiMyNameIsK a răspuns:

Depinde...
Cand un baiat se uita la tine si zambeste:
1. ai avut ceva pe fata laughing))
2. vorbea cu un coleg ceva amuzant despre tine thinking
3.ii place de tine big grin
Depinde cum se poarta cu tine in general. Daca e dragut si nu face glume proaste pe seama ta, dar s-a mai uitat de alte ori la tine si a zambit atunci e 3 :p