| no name a întrebat:

Am o intrebare daca ma puteti ajuta cu un raspuns: imi place de un coleg si ieri am aflat ca si lui ii place dar are prietena de 3 luni dar nu stiu cei in capu lui nust cum sal cucerescsad ce ar tr sa fac? el ma place dar la prietenasa tine ii draga happy cred cai mai bine sa o las balta nu? si daca chiar ma vrea sa faca el pasul cel mare happy dar insa as putea sal si pierd asahappy nust ce sa fac as vrea sal cuceresc dra nust cum

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu te baga niciodata in relatii; le altora ca nici tie nu ti-ar placea sa ti-l fure alta nu?! Asteapta sa faca el pasul urmator, dar daca nu se hotaraste curand eu zic sa pui ochii pe altul ca are balta pestewinking

| hotabici a răspuns:

Asteapta sa faca el primul pas daca are prietena nu te baga roata se intoarce nu ai dori sa til fure cineva prietenul tau! Daca nu se decide lasa-l balta sa nu fii manipulata de el