| RoooneyThePuf a întrebat:

daca visez 2 nopti la rand ca ma izbesc in persoana pe care o plac ce poate insemna... a si am visat asta sambata si duminica

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Inseamna ca te-ai aprins cam mult si ar trebui sa faci ceva pentru ca sa intri in vorba cu el.

| JustMe a răspuns:

Ca placi cam mult acea persoanalaughing
In rest nimic, sunt doar vise.

| patty32 a răspuns:

Pai.
cand iubesti mult o persoana, o visezi mereu. cel putin mie asa mi se intampla.
Nu e nici de rau, nici de bine.
Nu inseamna ca daca il visezi si el te iubeste, sau te uraste.
Pur si simplu.stii cum se spune: misterele subconstientuluismug

| RoooneyThePuf explică:

Oricum, mersi mult kiss