| andreea_4139 a întrebat:

Buna TPU...am si eu o intrebare. cred ca o sa vi se para dubios.am 3 nopti la rand de cand il visez pe prietenul meu.eu nu am obiceiul sa-mi visez gagiul. ce credeti ca poate insemna?(alalta seara am visat ca era proful meu de fizica era imbracat la costum cu cravatalaughing ):d funda

Răspuns Câştigător
| alexxxa93 a răspuns:

Asta ti se intampla din cauza ca te gandesti prea mult la el, si in special inainte sa te ia somnul...nu-i asa ca atunci cand te trezesti ai vrea sa mai dormi putin sa-l mai vezi? ca te trezesti binedispusa? sau ma insel? mie de obicei asa mi se intamplabig grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E doar un vis nimic altceva.

| inafewwdaysT a răspuns:

Nu mai fii asa stresata
cel mai bine e sa nu te mai gandesti asa de mult la el...g andeste-te la altceva(la petrecerile la care o sa te duci zilele urmatoarewinking