| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Am o intrebare din pura curiozitate!
De ce mereu fetele ii suna pe baietii dar ei nu raspund? De ce vad mesajele pe facebook dar nu raspund? De ce le e lene sa sune inapoi? De ce nu dau ei mesajele primii? De ce?
No' dar asa se intampla mereu laughing Desi ei tin la prietenele lor nu fac asta. Care e misteru'? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| ριтιкaa1998 a răspuns:

De porci ce sunt.

12 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Pentru că pur și simplu nu au chef să vorbească cu tipa respectivă. Îi plictisește, probabil.
De parcă băieții când le sună pe fete acestea răspund. Nu, și ele fac faze de genul acesta.

| dianaandra1467 a răspuns:

Asa mi se întâmplă si mie. De ce? Nu stiu. De măgari ce sunt.

| Dariusuu a răspuns:

E foarte simplu.

Acei băieţi nu dau doi bani pe tine, că dacă îi păsa de tine nu te mai trata cu diferenţă.
Sfatul meu este să-i laşi în pace pe aceşti băieţi care nu le pasă de tine şi petrece timpul cu persoane care te merită.

Te pup.

| Bøøgey a răspuns:

Daca majoritatea fetelor is plictisitoare... Ce sa si faci?

| Cupcake a răspuns:

Sta in firea lor, asa sunt programati de la mama natura. Ei tin foarte mult la prietenele lor, dar majoritatea considera asta un punct slab si de aceea incearca sa faca pe indiferentii. Parerea mea. laughing

| Anonim0078965 a răspuns:

Pentru ca se gandesc ca nu vor stii ce sa spuna.

| Alexandraaq a răspuns:

straight face Sunt baieti.

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru Alexandraaq):

Sa mor, raspuns mai bun nu se putea laughing
No' dar chiar sunt curioasa de ce, nu ca sunt baieti.

| Alexandraaq a răspuns (pentru SexyGirlSweet1998):

Pentru ca sunt baieti straight face -_-. Unora nu le pasaa. straight face||!

| Fintommi a răspuns:

Asa sunt ei ..mai magari, ignoranti. prostuti, nu le pasa sau uita. Au multe motive saracutii.

| Alinaaa333 a răspuns:

Daca mai ai asa probleme, acceseaza www.sweetgirls.vanillablog.ro sau intreaba-le pa acele fete personal: sweetgirls.AA@gmail.com sau pe fagina lor de facebook: Swwetgirls Ele sunt foarte bune, dar nu au prea multi "clienti" dar ele sunt sigura ca te vor ajuta! Zi si prietenilor tai de ele! Bye!

| Celentano1 a răspuns:

Stai linistita, ca nu cred ca asta se intampla doar cu fetele! Am si eu cateva "specimene" ca astea prin juur, care sunt exact asa cum spui tu.Habar nu am de ce fac asta...