| Olarasu_Vladi_1991 a întrebat:

Mereu se intampla ca baietii sa fie mai inalti de cat fetele?

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Treaba asta tot noi am facut-o! nu-i o regula, e un gand prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce repede i-a uitat lumea pe Columbeanu şi Monica. laughing

| Andeuta a răspuns:

Daca te referi la cupluri nu. Iubirea nu tine cont de inaltime sa stii.

| Cristinutzaa2806 a răspuns:

Nu.Fata mai intai creste in inaltime si dupa baiatu(asta din punct de vedere fizic).Dra daca te referi la o relatie, sa stii ca am vazut si perechi in care fata era mai inalta decat baiatuwinking

| mimostyle a răspuns:

Nu intotdeauna, pot fi si fetele mai inalte decat baietii, nu-i nici o problema

| galagie a răspuns:

Nu obligatoriu...Cunosc fete mult mai inalte decat baietii, deci depinde de hormoni.