| emaopris a întrebat:

Este foarte important. Exista acest personaj pe nume Slender-Man? Am tot auzit fel si fel de povesti, si sincera chiar imi e frica...ce credeti ca ar putea sa se intample?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Este doar o legenda ca multe altele. Nu ai de ce sa te temi.

| missfatadelatara a răspuns:

O sa vina într-o oră la tine și dacă nu ți-ai papat legumele, o sa te forțeze să-i mănânci răhățelul cu gust de lămâie.

| Xdreaper21 a răspuns:

Unii zic ca exista dar doar continentu america nord
Nu la noi stai chill oricum nu exista

| Swagmotherfuckers a răspuns:

De ce sa iti fie frica?
E doar un personaj sf, inventat, el aparținând unui joc hororr pentru pc

| emaopris explică (pentru Swagmotherfuckers):

Serios? Atunci e bine

| Titanshunter a răspuns:

Nu exista.