| Clau91 a întrebat:

Am o intrebare eu nu fumez si nu stiu cum este sa fumezi dar am un prieten care a fumat si s-a lasat de vreo 2 ani dar nu stiu daca sa reapucat sau nu deoarece cand este cu mine nu fumeaza de loc dar odata ce incepe munca mirosul cavitati bucale se schimba pe pascursul saptamani si as vrea sa va intreb oare s-a apucat de fumat ca nu imi pot da seama ca hainele si mainele nu miros a tutun si nu stiu cum are efect tigara asupra organismului ca nu am experimentat asta cu nimeni altcineva si nici eu nu fumez?

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Daca miroase a tutun, fumeaza pe ascuns.

| Clau91 explică (pentru minrest):

Dar nu imi dai seama ca nu miroase a tutun ci doat respiratia este foarte intepatoate la miros. Cher ar putea fuma?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Clau91):

Da chiar cred ca fumeaza. Se schimba pentru ca fumeaza dupa ce pleci tu la munca iar sambata si duminica nu pentru ca esti tu acasa. Singurul sfat pe care ti-l pot da este sa il confrunti mai ales daca spune ca nu mai fumeaza si te mine, nu e frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca zici ca se schimba mirosul cavitatii bucale s-ar putea sa fumeze pe ascuns.