| hamsterita29 a întrebat:

Am o intrebare interesanta... oare este chiar asa ciudat ca vara stau acasa cu familia mea, nu merg in fiecare vacanta in nu stiu ce statiuni sau in nu stiu ce tari, n-am fost nici odata la mare, merg la bunica mea, atata tot. chiar e asa o anomalie sau unii copii sunt prea inganfati si cred ca toti avem venituri de mii de euro? PS nu am masina si pot trai, in comparatie cu altii tongue vreau parerea voastra

Răspuns Câştigător
| DaReZon a răspuns:

Nu poti sa te plangi atat de tare. Eu am 17 ani si parintii mei nici in ziua de astazi nu mi-au cumparat vreun telefon. Vara stau mereu in casa ca n-am ce face, iar uneori mai sunt luat la "treaba" de catre parinti. Viata plictisitoare. P.S: pot sa confirm si faptul ca cred ca majoritatea adolescentilor sunt batuti in cap.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Din pacate nu este ciudat, dar este trist si adevarat: majoritatea copiilor sunt ca si tine, saracia isi pune tot mai mult amprenta pe tineretea noastra, si nu numai.

| hamsterita29 explică (pentru neutrino):

Nu stiu daca e neaparat "saracie", parintii mei imi ofera multe

| 16Gabriela a răspuns:

Nu,nu e ciudat fiindca nu toti sunt milionari, sa mergi la mare iti trebuie zeci de milioane pe care nu toti ii au, eu prima data am fost anul trecut, la 13 ani si poate merg si anul acesta. Dar macar la strand te poti duce sa te distrezi putin, impreuna cu un prieten. happy