| Anonim12092928 a întrebat:

Am o întrebare pentru băieți. Vouă vi se pare ok sa va schimbați cu totul chiar și de boxeri de față de prieteni sau coleg de camera/excursie? Adică colegul meu de camera (nu era străin, ne cunoșteam) dintr-o excursie se schimba chiar și de boxeri lejer in camera de față de mine zici ca nici nu eram, dar eu in schimb eram mai rușinos și mergeam la baie. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

L-am intrebat pe prietenul meu fiindca el face mereu dus la sala ca merge inainte de servici. El zice ca fiecare face cum vrea dar in general barbatii nu au nici un stres sa se dezbrace complet in vestiar cand se schimba sau dupa dus. Unii sunt mai pudici si isi pun boxerii pe ei in cabina de dus inainte sa iasa dar sunt minoritatea. Daca tu nu te simti confortabil sa te schimbi in fata altora e si asta ok, nu e nimic ciudat, e dreptul tau. Eu, ca fata, am fost un pic rusinoasa dar dupa peste 10 ani de schimbat in vestiare din spitale nu mai am nici o grija.

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Fiecare are alt grad de rusine fata de cei din jur.Nu e nicio problema daca tu ai ales sa te schimbi la baie.

| Anonimboy111 a răspuns:

E normal, e ok, e si prietenul
tau, plus ca toti
baietii au penis si stiu cum arata unullaughing laughing boys support boys

| careestefazafrate a răspuns:

Nu este normal ce face colegul / prietenul tău, deoarece nu este okay să te schimbi așa în fața cuiva, chiar si daca cunoști aceea persoana

| Analex17 a răspuns:

Eu zic ca nu e nicio problema. Si la sala unde merg majoritatea se dezbraca in vestiar insinte de dus.

| Anonim12092928 explică (pentru Analex17):

Se dezbracă complet?

| Analex17 a răspuns (pentru Anonim12092928):

Normal, pentru dus