| OVIDIU1357 a întrebat:

Am o întrebare serioasa, ce se întâmplă cand este pubertatea? Am 14-15 ani și mă simt cam rău, îmi vin gânduri rele dar și îmi trec gândurile acestea doar că parcă nu e interesant nimic și parcă vreau sa mor, e normal să ai așa ceva?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă drogurile și băutura.

| MistarGoGu a răspuns:

Gaseste o preocupare. ceva. Trebuie sa ai ceva un talent, muzica, desenat. orice! Gândurile negre si proaste vin atunci cand nu ai preocupare! Daca chiar nu ai vreun talent desi nu cred încearcă sa înveți ceva ce pe viitor Te poate ajuta sa castigi bani usor.

| OVIDIU1357 explică (pentru MistarGoGu):

Investiții?

| MistarGoGu a răspuns (pentru MistarGoGu):

Si Asta doar sa ai bani de investit! Dar daca vrei sa lucrezi pe bursa, forex * ( valute, metale ) trebuie sa înveți economie si cum se fac treburile astea ca sa nu iti vezi banii cum se scurg printre degete!

| OVIDIU1357 explică:

Și care vârsta e cea mai grea?