| DiukOAlta a întrebat:

Am o intrebare tare ciudata...si funda pentru un text bine gandit.Adica...vampirii exista? Sau cum as putea fi una dintre ei? Si cum pot sa imi evidentiez coltii ca sa para de vampir?

7 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Cred că-ţi baţi joc de mine...

| litlledolleioanna a răspuns:

Si tu? woow acum suntem 2laughing))

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Of.Mama lor de carti si de filme.NU,vampirii nu exista,prin urmare nu poti fi vampir adevarat,nu poti fi de-a lor. Daca vrei joaca-te de-a vampiru,cumpara-ti o pelerina, niste colti(o sa gasesti mai ales ca se apropie halloween-ul).
Incearca sa nu mai crezi totul(nu tot ce zboara se mananca).Am si eu o prietena, 15 ani(cam marisoara, nu) care a citit atatea carti si a vazut atatea filme cu vampiri incat uneori imi spune ca cum ar fi daca ar vedea un vampir si ca vrea si ea sa fie.Probabil asa est si tu.
In conluzie,vampirii nu exista,dar daca tie iti place asa de mult acest subiect,ia o foaie si un pix si imagineaza-ti ca esti tu un vampir si pune pe foaie o poveste sau seara sau cand nu ai ce face,pune-te in pat,inchide ochii si imagineaza-ti ca esti un vampir,unul de-al lor.A visa nu costa nimc, dar vezi doar sa visezi si sa nu confuzi cu realitatea, sa nu faci lucruile pe care"le fac vampirii"in carti sa le faci tu in realitate.

| DiukOAlta explică:

Hai mah pe bune adica ma gandeam si eu...pfff cam ridicol stiu mna...si nu urmaresc bona mea e un vampir urmaresc The vampire diaries.si am 14 anitongueSi se apropie halloweenul si nu stiu de unde sa iau niste colti

| SummertimeSadness13 a răspuns:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HAI...TE ROG
cred ca tocmai ai urmarit; bona mea e un vampir! Serios poate ar trebui sa bei niste sange dala si dupa aia Gata! serios mai, cati ani ai?

| lviu100 a răspuns:

Wowwwww si credeam k sora mea e obsedata de hannah montana:)))sa vada asta