| ioanaa25 a întrebat:

Buna fetelor am nevoie de un sfat de curand m-am eilat aproape complet in zona intima si a-am iritat foarte rau mi-au aprut cateva pete rosi si ma manca foarte tare am folosit o crema cu aloe vera care este buna pentru dupa epilare si mi.a trecut. Cum fac sa nu ma mai irit dupa epilare? Ma fac cu lama pe care o folosesc doar eu.

Răspuns Câştigător
| Janin a răspuns:

Incearca sa folosesti lama de ras de doua maxim de 3 ori, dupa care achizitioneaza alt aparat. dupa ce te epilezi iti poti da cu pudra de talc (zona fiind iritata pudra o calmeaza). daca ai peste 18 ani incearca epilarea definitiva si nu vei mai avea astfel de probleme. www.evasalon.ro eu sunt multumita de rezultat. bafta!

5 răspunsuri:
| YesViRginia a răspuns:

Ioana.Te rog frumos.Mai intra si barbati si copii pe aici.Bleah

| ioanaa25 explică (pentru YesViRginia):

Ok am zis fetelor pentru ca o fata cerd ca stie cel mai bine, si nu cred ca am folosit cuvinte Vulgare sau am fost prea de tot. Daca ai vreo idee esti liber sa zici.

| YesViRginia a răspuns (pentru ioanaa25):

Pai du-te fata mea la magazin si intreaba de creme de folosit pentru usturimi sau dupa epilat.Nu intreba asa aiurea.E ca si cum ai tipa pe strada ca te ustura pe la fundulet.E cam stanjenitor.Fa cum vrei.

| ioanaa25 explică (pentru YesViRginia):

Atunci la ce dracu mai e ma saitul asta daca in loc sa intrebare aici ma duc la magazin du-te ba baiete si cautati la treaba ta.

| ioanaa25 explică:

Pardon Epilat, M-am