| TeckTonik997 a întrebat:

Am o mare problema! Va rog frumos sa ma ajutati! Sunt cu o fata de 2 ani fara 1 sap, totul foarte bine si frumos. Azi de plictiseala incerc sa ii intru pe fb si vad ca si-a schimbat parola, reusesc sa o schimb prin mail, intru si gasesc discutii si la 2 noaptea cu unu din alta clasa pe care nu il cunosc. Ii spunea ca e dragut ca ea e urata, cum sa treaca peste asta sa aiba incredere etc etc. Din 5 iunie pana acum. Am gasit mesaje si din timpul orelor de clasa (suntem colegi) din pauze. El nu prea vorbea cu ea, nu o baga in seama. Ce sa fac? In ultima vreme (2-3luni) a fost mult mai rece: ma doare capu', burta, m-i somn etc... Nu am mai avut nici un fel de contact de la Pasti (sexual) iar inainte faceam aproape zilnic macar cateva minute de sex oral si am observat ca in ultima vreme nici macar nu mai vorbea de asa ceva. Ce sa fac? Ea nu stie ca am vazut iar azi cand am fost la ea am observat ca avea vaginul parca mai mare. Atat am facut, am privit ca zicea ca "vine tati imediat". Maine de dimineata ar trebui sa merg din nou la ea. Ce sa fac? Scuze ca povestea e lunga si fara logica dar sunt disperat, sper ca intelegeti. Va rog fara glume fara sens, sunt distrus! Noi ne juram pana luna trecuta zilnic ca nu ne vom desparti si ca vom fi mereu impreuna si numai unul al lui celelalt...

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fara glume, s-a plictisit si ea.

| Oana92 a răspuns:

1. Treaba aia cu vaginul e o prostie big grin laughing)
2. Vorbeste cu ea. Recunoaste in primul rand ca i-ai intrat pe cont desi ea nu stia asta! si apoi cere-i niste explicatii, atat pentru acele conversatii cat si pentru intregul ei comportament. Vorbeste fata in fata cu ea pentru ca asa o sa fie mai greu sa te minta.
Baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu vrea sa ofere sex oral la doi baieti, in aceeasi perioada. Asa ca tu nu mai primesti.

Nu e o gluma. Din moment ce pe tine te trimite tot timpul la plimbare si cu celalalt vorbeste tot timpul, tu ce crezi ca se intampla? Nu trebuie sa fii genial sa intelegi cum sta situatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai important pentru tine este sa-ti limpezesti mintea, sa gandesti logic la 2 lucruri:
-te mai iubeste?
- nu te iubeste si cum iti vezi viata.
Daca ti-ai elucidat cele 2 mistere tot vei ramane cu dilema :"ce face la ora asta?", "cu cine sta pe facebook la discutii" etc.
Cel mai corect pentru tine este sa fii sincer tu pentru tine(adica... daca tu mai ai incredere in ea, daca tu mai vrei sa continui relatia cu ea).
Discuta cu ea pe fata despre relatia voastra si unde va situati. Nu-i spune de la inceput despre ce ai gasit pe facebook-ul ei deoarece se va panica si numai scoti ceva concret de la ea(se va simti frustrata, prinsa cu mata in sac...).Pur si simplu discutati calm ca doua persoane civilizate si adulte.
In functie de asta vezi pe unde te situezi.

| girlpoisson555 a răspuns:

În primul rând ai arătat o lipsă de încredere în ea, născocind prin mesajele de pe facebook, dar toate astea cu un rost, spuneai că de 2-3 luni e mai rece. Eu te sfătuiesc s-o lași în pace, bineînțeles cu o explicație. Să-i explici ce-ai văzut. Ea probabil s-a plictisit sau mă rog, nu vreau să mă pronuț. Cert e că ai și tu demnitatea și orgoliul tău, nu te lăsa călcat în pricioare; o să folosesc o expresie mai urâtă, nu linge pe alt-un ****... înțelegi tu. Sunt multe care-ți vor jura că te iubesc și cum și cât, unele chiar o vor face, dar altele o spun doar așa. Baftă și fă ceea ce crezi tu că e mai bine pentru tine. Nu uita ce-am zis mai sus, nu linge pe altu-n **** oricât de mult ai iubi-o pe dânsa.

| Adita1988 a răspuns:

Dai papucii...deja vorbeste cu ala happy in faza de cunoastere...asa ca dai papucii tu inainte sa o faca ea..salut

| clickclicksnap a răspuns:

Las.o cat inca mai ai timp. O sa te disrugi asa, mai ales ca dupa cate.mi dau seama nu esti foarte maresi copt....nu te supara dar ai spus a vrei pareri. Comunicati liber inca o data, fara rusine, spune.i ce.ai observat si vedeti la ce concluzie ajungeti, oricum acum nu ai nimic de pierdut. Numai bine

| ionutlazar686 a răspuns:

Asa am patit si eu, o sa vina vremea cand o sa iti zica pa, nu ai ce sa mai faci decat sa fii tare si cand o sa va despartiti sa pleci cu capul sus.