| CoolPix a întrebat:

Am o mica problema, am unghiile de la picioare urate sunt rotunde si nu le pot face patrate sub nici o forma sunt cam inestetice atat unghiile cat si degetele de la picioare. Ce as putea sa fac? Cum sa imi fac pedichiura? Va rog ajutor... Dau FUNDA + VOT:X

1 răspuns:
| Atâtdedulce a răspuns:

Hm, nu ştiu ce să-ţi spun, dar ce ar fi să încerci să te duci la un salon de manichiură şi pedichiură. Cea de acolo îţi va da o formă, iar mai târziu va trebui doar să le întreţii, sau să te mai duci din când in când. Mai mult de 40-50 de lei, şi pe manichiură şi pedichiură nu dai. Şi se merită happy. Devin mult mai uşor de întreţinut happy