| Ioanaioana9 a întrebat:

Am o nelămurire..in data de 10 iulie am fost de mi-am băgat dosarul pentru somaj, iar doamna de acolo a zis sa merg in 25-26 pentru un alt dosar pentru curs. I-am lăsat numărul de telefon,dar nu m-a sunat nimeni. Trebuia să merg eu din propria inițiativă? Daca merg mâine mai pot rezolva? Va rog, ajutati-ma.

1 răspuns:
| tril a răspuns:

Daca ti-a zis sa te duci, de ce ai asteptat? Telefonul e lasat pentru cazul in care intervin schimbari, nu pentru invitatii. Du-te, poate ai noroc sa mai fie locuri.