| madamadalinuta a întrebat:

Nu sunt urata.
dar nu ma plac baietii.
toti zic ca sunt nu stiu cum
ma simt ft urat.
ce sa fac?crying(

Răspuns Câştigător
| l1t7leb0y19 a răspuns:

Buna madalina.
Cine te critica pentru cum arati,cum te imbraci, ce faci, cum gandesti...Nu merita DELOC atentia ta!
Tu stii ce te face fericita, asa ca traieste viata in felul tau.Si ai si tu mai multa incredere in tine :X te rog din suflet asculta asta :
Iti vei da seama cine iti este si cine nu prieten adevarat daca asculti pana la capat:
http://www.youtube.com/watch?v=BDOEN7866yQ
O zi superba in continuare madalina!

5 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

La mine in cartier baietii se uita in special dupa fundul fetelor dar este important sa incerci sa arati ca esti draguta, de treaba sa incerci sa vorbesti mai mult cu ei.Dar nu inteleg de ce trebuie sa te placa baietii este important sa te plac baiatul pe care il placi si tu, poti incepe sa vorbesti cu el pe facebook sau mess eu asa am facut cu un baiat care nu ma placea i-am aratat ca avem multe lucruri in comun si am vorbit cu el.

| BlueBroom a răspuns:

Daca niste idioti iti zic ca esti urata nu trebuie sa-i bagi in seama... dupa parerea mea nu ar trebui sa te instereseze ce zic niste "smecheri" care cred ca lumea e la picioarele lor ci mai degraba partea foarte rarisima(din pacate)de baieti care stiu cu adevarat ce vor aprecind cu adevarat valorile unui om si care stiu sa se uite la o fata mai sus de gat

| AIRIUS a răspuns:

Buna Madalina!
Cu siguranta spun asta din rautate!
Probabil ca esti tu un pic mai baietoaica si din cauza asta,nu te considera sa zic,feminina.
Nu i baga in seama,ignora i si sa nu te intereseze ce spun.
Ei vad cab pe tine te deranjeaza lucrul asta si tocamai din cauza asta,spun ca esti urata,daca tu ai fii indiferenta si nu te ar interesa,nu ti ar mai spune asta.
Pana la urma,om urat nu exista,fiecare avem ceva frumos in noi,asa ca.
Si tu sa nu te subestimezi niciodata, doar ignor, da?
Succe iubita!

| florin193 a răspuns:

Inseamna ca sunt prea idiotiwinking nu e prea bine sa judeci o persoana si mai ales daca nu o cunosti dar de obicei asa fac astia care se cred mai "buni".te-as sfatui sa nu acorzi atentie oricui si cel mai bine e sa te comporti asa cum simti. la un momentdat o sa vezi ca o sa fie bine. si acorda atentie doar persoanelor care merita cu adevaratwinking. succes!

| Crysis21 a răspuns:

Nu trebuie sa asculti de toti idiotii. sigur vei gasi un baiat potrivit, la timpul potrivit happy