| Diva_6941 a întrebat:

Am o problema am ceva probleme cu o profesoara pentru ca ma auzit cand am facut-o javra si a zis sa ii zic la mami sa o sune sa ne intalneasca cu ea undeva si sa vorbeasca ca daca nu se duce la inspectorat. spuneti-mi va rog cum sa procedez cum sa ii spun mamei mele?
Iar daca nu ii spun si daca profesoara mea se duce la inspectorat ce pot patii? Ajutati-ma va rog!

1 răspuns:
| LiK3 a răspuns:

In cel mai rau caz vei fi exmatriculata...dar in cel mai bun caz -2 puncte sau mai mult la purtare sau suspendare.
Eu zic sa iti ceri scuze si sa ii zici ca era vorba de altcineva big grin