| ralucaralu a întrebat:

Am o problema. Am platit o tabara de 4-5 zile cu scoala la munte si nu mai vreau sa merg. Banii stiu ca nu ii mai pot primi inapoi, tabara este in curand. Nu mai vreau sa merg din mai multe motive. Nu a fost foarte scumpa, dar nu stiu ce sa fac. Voi ce ati face?

4 răspunsuri:
| Anche a răspuns:

Ia legatura cu un coleg sau un prieten care a vrut sa mearga dar nu a mai prins niciun loc! intreaba-l daca dorinta lui de amerge in tabara ince este valabila si daca vrea sa mearga in locul tau! si sa iti dea banii in schimb ca si cum el ar fi platit! succes!

| Lilllith a răspuns:

Pai poti sa lasi pe o verisoara unverisor ...in locul tau poate ei vor sa mearga... funda va rog :X

| Anon352 a răspuns:

Pff,depinde ce problema ai?

| EuPaulA a răspuns:

Sa te duci in tabara si sa te distrezi