| Yufeny a întrebat:

Am si eu o problema :Nu vreau Sa Mai merg in tabara la istorie.Ce motive sa invoc ca sa ii spun profului. Specific ca nu am dat toti banii.Dau funda pentru cele Mai bine motive.

Răspuns Câştigător
| rocket1204 a răspuns:

Cel mai bine este sa ii spui ca parintii au probleme financiare si nu isi permit sa iti dea bani pentru tabara. Sunt probleme de familie si nu mai aveti bani. Este un motiv foarte bun si poate asa reusesti sa-ti recuperezi si restul de bani dati deja. Toata lumea poate intelege asemenea cazuri.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii zici ca nu mai vrei sa mergi si gata. de ce trebuie sa inventezi povesti? doar nu te obliga nimeni sa mergi intro tabara

| SorinaSuciu a răspuns:

Ii spui pur si ismplu ca nu poti
sau ii spui ca pleci undeva cu familia.

| metinmetin4 a răspuns:

1. Poti sa-i spui ca nu vrei.
2. Ca esti alergica la ceva, ce s-ar putea afla pe acolo.
3.Ti-ai rupt ceva si trebuie sa te duci la control.
4. Bunica ta e la spital si trebuie s-o vizitezi.
5.Ii spui ca numai vrei sa mergi si ca nu poti da banii deoarece trebuie sa-ti cumperi ceva(sau sa platesti ceva).
Funda big grin?

| Fratoiu_Cts_Alex_1991 a răspuns:

Ma duc la imormantare la bunica!
Tot ce o sa spuna este:Condoleante!))

| Alexandru_Alex_1998_k62H a răspuns:

Spui si tu profului ca ai o problema in familie sau ceva de genul