| TeManancCuNutella a întrebat:

Am o problema cam stupida, ex-iubitul meu ma incebuneste la cap sa stau iar cu el, ca nu va fi la fel, dar anul acesta i-am dat o a2ua sansa, si sa purtat la fel, acum imi spune ca nu va mai face nicioadata, no sa imi mai insulte prieteni.
Dar n-ul mai cred si vreau sa ma lase in pace si sa fim prieteni, dar cand ii zic el zice ca ma iubeste cu adv si vrea sa fie impreuna cu mine.
Vreau sa ma lase in pace de tot!
Ce pot sai mai fac?

Răspuns Câştigător
| edy132 a răspuns:

Poarta-te ca o nesimtita, fii indiferenta, nepasatoare. Asta omoara orice sentiment de iubire si-l transforma in ura.

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Spune că apreciezi încercarea lui, dar ar trebui să înţeleagă că ţie îţi place de altcineva sau că ai un alt prieten deja.

| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Pai spune'i sa te lase ca nu mai simti nimic pentru el si gata, evita'l, incearca, cat de mult poti sa stai departe de el, sa eviti sa vorbesti cu el sau sa te uiti la el.

| MicutzaaPooh a răspuns:

Nu`l mai baga in seama si nu ceda, niciodata nu o sa se schimbe si eu am trecut prin asta happyo fii acelasi baiat?laughing vorbeste serios cu el si explica-i

| Ðianna a răspuns:

Crede-ma,am vrut sa iti dau un reply inteligent,dar am vazut o alta intrebare postata de tine mai jos, pe tema fumatului, in care spuneai ca ai 11 ani.Seriously? Sa`mi bat capul cu asta? ex-iubit la 11 ani? laughing) vai mieeeee laughing