| matrix09 a întrebat:

Am o problema: Cand instalez Virtual PC ( am windows 7 ), cand inchid/restartez PC-ul, nu mai porneste decat in safe-mode sau cu o imagine albastra si se restarteaza. Am nevoie de Virtual PC urgent, fara sa trebuiasca sa dau system restore de fiecare data cand intru( safe-mode ) Merci anticipat! Funda!

1 răspuns:
| christishor a răspuns:

Salut, uite aici un virtual pc sigur bun alegi tu pe 32 sau 64 de bit cum ai nevoie http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id= succes