| GanderMan a întrebat:

Am o problema cu parul,adica cu parul de pe picioare mai exact.
Stiu ca daca il epilez o sa ma catalogheze multi drept "gay",dar nu sunt un baiat cu orientali sexuale catre acelasi sex. Dar ma deranjeaza parul de pe picioare fiindca este mare pe langa faptul ca e foarte dar foarte des(si nu exagerez) este si mare, 8-9cm are.

Eu unul sunt de parere ca trebuie inlaturat(epilat), dar am 2 solutii :
1)Sa il rad cu masina de tuns
2)Dupa ce il rad cu masina de tuns sa dau cu "miraculoasa" crema epilatoare.

Va rog nu ma catalogati sau judecati.Multumesc anticipat de raspunsuri!

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Faci ceea ce doresti,eu personal nu fac asta. Poti incerca cu lama,crema depilatoare, sau ceara daca esti un 'badboy' e alegerea tabig grin personal nu agreez asta, o singura data mi-am dat parul dupa burta&piept jos laughingsi ma uitam ciudat la mine big grin hehe. Sfatu meu, esti barbat ramai masculin.Dar daca iti doresti asta o poti face, eu nu te judec.

| BubbleShoot a răspuns:

1. epileaza.te ..nu sunt catalogati drept,, gay,, asa mai se spune dar si in gluma. oricum multi dintre baieti se epileaza si asa mi se si pare normal si daca glumesc fi mai presus
2. ori cu masina de tuns ori cu epilatorul ce mai conteaza oricum de crescut in 2 saptamanai iti creste.
deci nu te mai lua dupa altii si fii tu insuti fa ce iti place big grin

| piticelm a răspuns:

Daca te epilezi nu inseamna ca esti gay.Mi se pare ceva de bun simt sa nu stai cu o blana de 30 de cm pe picioare..totusi..suntem in secolul 21.Barbatii care mai stau cu parul la subrat de 15 cm, pe piept ca isi arata ''virilitatea'' si inca 2 cm de par care ies din nas..sincer...mai gasesti pe la tara.Macar cu masina de tuns speciala pentru parul vostru si tot este bine.

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Bai, fa ce vrei si ce te face sa te simti bine!
Succes.