| albnegru a întrebat:

Am o problema daca se poate zice asa si as vrea raspunsuri serioase. happy Am mainile delicate, catifelate, asa ca de ***... si sunt baiat de 17 ani ceva solutii? am ascultat sfaturi de gen sa dau cu pumnii in pereti dar fara rezultat.

13 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Si eu am maini de tarfa. Imi plac.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sociopat):

rolling on the floor)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing si care e problema? mainile catifelate sunt misto.

| albnegru explică (pentru anonim_4396):

Chiar deloc laughing

| albnegru explică (pentru anonim_4396):

Ca baiat nu e misto sa ai maini de fata

| anonim_4396 a răspuns (pentru albnegru):

Eu sunt fata si mi-ar placea sa am un iubit cu maini catifelate, sa nu simt ca-mi da cu barosul sau smirghelul cand pune pe mine sau cucuveaua mea

| albnegru explică (pentru anonim_4396):

Da pai nu toata lumea are gandirea asta si nici eu happy un baiat trebuie sa aiba maini ferme nu neaparat de smirghel dar sa arate a barbat

| anonim_4396 a răspuns (pentru albnegru):

Daca zici tu. laughing
Zilele trecute ma uitam la un film si era un fioros, avea un fel de masinarie micuta de o tot strangea in mana, cred ca facea muschi la degete cu ea. Nu stiu daca-ti poti imagina si cum se numeste, dar ca idee laughing

| albnegru explică (pentru anonim_4396):

Stiu la ce te referi happy am uitat cum se numeste dar e folositoare chiar daca nu pare laughing isi antrena antebratul laughingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

du-te la prășit laughing

| albnegru explică (pentru anonim_4396):

Am zis raspunsuri serioase...nu o dati in caterinca laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru albnegru):

lasă măi mâinile așa cum sunt ele. n-au nimic rău, doar tu n-ai ce face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea is mainile tale, nu ai ce le face.