| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema de cateva luni, Totul a inceput cand am baut prea mult pana am vomat si a doua zi dimineata eram mahmur si ametiam, nu puteam sa mananc etc. Din a cea zi am inceput sa am ameteli usoare si molesiala. Am patit oare ceva? e ceva in legatura cu ficatu?

1 răspuns:
| Sadop a răspuns:

Consultă un doctor, cu aceste ameţeli nu te poţi juca.
Însă poate nu e din cauza băuturii, poate ai o cădere de calciu.
Ia o trimitere de la medicul de familie şi mergi şi-ţi fă niste analize să fii sigur.
Baftă!