| asdff a întrebat:

Am o problema in legatura cu greutatea mea... mai pe romaneste am facut burta. Am avut o perioada in care am avut cateva probleme, nu am mai putut face miscare la fel ca inainte + ca in momentul de fata mananc orice. De aprox 1 luna joc la o echipa locala de fotbal si pot spune ca joc fotbal de cate ori am ocazia uneori chiar exagerat de mult. Totusi am momente in care obosesc si simt ca trebuie sa "trec" iar peste acel "preg de respirat ". Sfaturi, idei, diete eventual pentru a scapa de burta si pentru a imi reda o greutate ok? ( ar cam trebuii sa slabesc vreo 10 kg cred ). thanks

1 răspuns:
| ad3lutsa a răspuns:

Buna,
Ma numesc Virginia si sunt instructor de fitness si tae-bo, te pot ajuta sa dai 10 kg jos daca vrei sa ai un program de3 zile minim la sala sau max 5 zile pentru un abonament de 100 lei /luna pot lucra individual cu tine! Te rog sa-mi comunici daca esti din Buzau?