| xAdda a întrebat:

Am o problema, mi sa`u consumat cei 300 mb de internet de pe telefon, iar acum m-am trezit ca mau taxat suplimentar 6euro, dar eu nu am mai intrat pe internet de cand mi sa`u consumat mb.

Răspuns Câştigător
| BeStMaN a răspuns:

Ai folosit o aplicatie care lua mb de pa aplicatii java happy

1 răspuns:
| Molecula a răspuns:

Poate ca atunci cand i-ai consumat ai depasit 300, de acum sa ai grija ca e scump daca depasesti limita si mai ales sa ai grija ca unele site-uri consuma mult, mai ales daca descarci jocuri sau aplicatii