| BaByBeiiiB a întrebat:

Am o problema: o fata mai mare ca mine cu un an ma sfatuieste (putin spus "sfat") mai mult incearca sa ma schimbe, sa ma faca mai matura (nu prea cred ca ma accepta asa cum sunt) mereu imi spune sa fiu mai matura, sa nu ma mai port ca un copil, si nu stiu daca e bine sa ma schimb in felul asta, vreau, chiar ii doresc enorm sa ma port mai matur dar nu stiu sigur cum sa fac asta, spuneti-mi cum va-ti purta voi mai matur sau mai exact ce ati face? HELP me plz.

2 răspunsuri:
| Mirυnα_5003 a răspuns:

Nu e rau sa fii "copil" happy Dar nu exagerat. E ok daca te mai prostesti un pic, dar pana la limita penibilului. Nu trebuie sa te maturizezi pentru ca asa iti spune cineva. Cand simti ca nu-i de gluma, nu glumi. Totusi, sa ne traim copilaria in culori si cu zambete, nu sumbru si amar happy

Răspuns utilizator avertizat