| sexyblondutza a întrebat:

Am o problema, rog seriozitate. Tocmai ce am iesit din dus si imi curge un gel rosu din vagin si incep sa ma doara sanii! Sunt panicata si nu stiu ce se intampla cu mine!

Răspuns Câştigător
| Ode a răspuns:

Acela nu e gel! Esti in perioada de menstruatie. funda?happy

4 răspunsuri:
| LukaVocaloid a răspuns:

Tia venit menstruatia (ciclusad ) vine la toate femeile banuiesc ca ai intre 9-13 ani daca te dor doar sanii esti norocoasa pentru ca mai la toate femeile cand le vine menstruatia le doare bura le vine sa vomite etc.

| BlackRose95 a răspuns:

Probabil ti-a venit menstruatia. Vorbeste cu mama ta. Daca nu e menstruatie atunci fa o vizita la medic.

| JustDoIt456 a răspuns:

Iti vine menstruatia happy

| Cakes4me a răspuns:

Stai flex trebuie sa fie menstruatiile.Ar trebui sa-i spui mamei tale.in caz de nu sunt menstruatiile...