| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, sunt in primul an de liceu și sunt tare timid, cu colegii vorbesc dar eu sunt mic de statură am cam vreo 1, 40/1, 50 și îmi cam este rușine fiindcă când vreau sa ies cu colegii afara ceilalți copii incep sa râdă de mine că sunt mic.Nu știu ce să fac, dacă mă poate ajuta cineva.

Răspuns Câştigător
| aimullah123 a răspuns:

Pai ar trebui sa fii tu multumit de tine asa cum esti. Sa nu te deranjeze ca iti zice unu ca esti pitic. Chestii de genul asta se vor mai intampla. Plus ca ai doar 15 ani cel mai probabil si vei mai creste in inaltime. Incearca sa inveti foarte bine, sa stai prin primele banci si sa iti faci prieteni cat mai normali. Daca o sa inveti foarte bine vor incepe si ei sa te respecte putin pentru ca te vor percepe mai destept. Plus ca daca inveti bine se vor da pe langa tine sa le dai teme si sa ii ajuti la testewinking Si daca te supara o bagi pe aia nasoala " Daca nu stii sa fii om cu mine ai terminat-o, sa nu vii sa imi mai ceri vreodata teme sau altceva." Sau ma rog formulezi tu cumva sa ii faci sa creada ca au nevoie de tine

3 răspunsuri:
| Crsiti92134 a răspuns:

Nu-i baga in seama, si eu sunt mic de statura si deja m-am luat cu 2 la bataie ca facea misto de inaltime mea. Nu iti recomand sa te bati cu ei daca nu sti sa te bati.

| anonim_4396 explică (pentru Crsiti92134):

Da dar nu sunt genul care sa se bata dar daca chiar este nevoie o fac

| Crsiti92134 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu sti sa te bati nu o face, risti sa te faci mai rau de ras. Nu-i lua in seama si gata. Cu timpul va vedea ca nu ii iei in seama si te va lasa in pace.