| vladutzzz199 a întrebat:

Am o problema,vreau sa fac muschi acasa, ma apuc frumos si dupa ce incep abdomene si dupa 3 abdomene mi se face lene, ce trebuie sa fac ca sa nu mi se mai faca lene?

3 răspunsuri:
| spintEE a răspuns:

Dupa 3 abdomene ti se face lene? wtff... Nu ai motivatie, daca vrei muschi nu exista lene, tragi pana numai poti, te gandesti ca te umpli de muschi ( rolling on the floor ) eventual te uiti si la vreun video pe youtube cu un culturist ceva inainte sa te apuci.

| OXI023 a răspuns:

Asa se intmpla cand faci asta singur.iti mai trebuie un amic, coleg sau ceva de genu in care sa va antrenati amandoi. pofta vine mancand.hai baga forta tati si la mai multi muschi

| kaly a răspuns:

Scuze da asta-i chiar o intrebare cam aiurea... lenea o controlezi tu...pur si simplu iti pui in cap ca vrei sa faci 50 de abdomene fara oprire(sau mai putin daca vrei)si le faci fara lene si delea te ambitionezi si le faci si incearca sa cresti numarul de abdomene cam cu cate 5 pe zi..tre sa te ambitzionezi!