| Loremarr65 a întrebat:

Am o relație de 6 luni, el e plecat în altă țara, dar prietenul lui imi este mereu alături...adică e ceva dacă simt ceva pentru prietenul lui şi încet încet imi pierd interesul fata de el? Dau funda

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, este ceva, este altceva.

3 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Te-a amenintat pasarica ca te mananca?

| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
De asta nu este bine sa iti pui increderea intr-un prieten. Faptul că tu ii duci doru, găsești plăcerea în prietenu lui, care este un mare marlan ca face asta. Renunță la prietenu lui, pana nu ajungi la alte lucruri mai grave, gândește te ca omu asta nu tine la tine cum tine adevăratu partener. Si tu, nu l meriți daca vei face acest lucru. Ai grija ce faci, ca mai apoi să nu îți para rau. Baftă

| Loremarr65 explică (pentru AlaSwek):

Multumesc pentru sfat