| Euuu_8873 a întrebat:

Am parul destul de des si vreau sa stiu cum ma pot tunde tongue

am parul drept si mai am vreo 15 cm pana la coate laughing :X

mersi

Răspuns Câştigător
| LoveMe a răspuns:

Pai te poti tunde filat sau in scari.
funda?(altcumva nu ai cum fara sa iti iei din lungime)
mai bine du-te u la cofza si sa iti sp ea ce frizura ti s-ar potrivi

2 răspunsuri:
| Maduliciu a răspuns:

E ok ca e drept eu ma chinui foarte tare sa l indrept cu placa pentru ca si al meu e foarte des si foarte foarte ondulat :)) incearca sa mergi la coafor si sa ti l fileze sa numai para des, daca ti place si un breton pe o parte ar fi foarte ok :) mi se pare ca pe toata lumea avantajeaza frizura asta, ceva de genul http://www.divahair.ro/......1_diva.jpg

| Euuu_8873 explică:

Multumesc pentru. sfaturi tongue