| GabrielaIoana a întrebat:

Am parul foarte subtire si gras si nu stiu ce sa ii mai fac.Sta mereu aiurea chiar daca am folosit diverse samponuri,balsame, masti ba chiar am si taiat din el o groaza dar degeaba.Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Spala-l de cate ori e nevoie, astfel incat sa nu fie gras.Clateste-l cu apa in care ai dizolvat sare amara( sulfat de magneziu), se gaseste la farmacii, mai greu...dar o gasesti-e foarte ieftina si eficienta.
http://www.ziare.com/articole/sare+amara+par

3 răspunsuri:
| Ioyo a răspuns:

Cumpara ulei de ricin de la gerovital si fa tratamentul 2 luni si o sa vezi rezultate