| Bybyuca a întrebat:

Am primit un bilet in penar de la un admirator secret si in clasa sunt doar 5 baieti cum sa fac sa aflu mai multe

Răspuns Câştigător
| SabinaRsT a răspuns:

Trebuie sa fii atenta la detalii sa le urmarasti comportamentul lui in prezenta ta, sa mai astepti si alte indicii (biletele ) si asa vei ajunge la admiratorul tau secret.:*
Bafta!

3 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Intreaba-i, dupa raspunsul fiecaruia si dupa cum se comporta cand ii intrebi, iti vei da seama, semnele unor baieti cand sunt pusi in situatii de genul asta sunt clare, iti vei da seama usorwinking

| Chαяtreux a răspuns:

Ia-te dupa scris

| Dariusuu a răspuns:

Încearcă să deosebești scrisul de pe bilețel cu scrisul colegilor așa îți vei da seama.

O zi frumoasă îți doresc.