| VladCosmin007 a întrebat:

Am pus-o pe fosta mea prietena, eu am 17 si ea 18 (am stat 2 aaptamani cu ea pana m-a lasat pentru un alt baiat, dar inainte eram cei mai buni prieteni) si acum vede si ea ca ala o trateaza ca pe o sclava. Si azi am pus-o sa aleaga intre mine si ala fiindca ala isi bate joc de ea( toti prietenii ei i-au spus asta) si a stat mult sa se gandeasca i-am zis ca eu ii pun lumea la picioare si ea stie ca ala nu o iubeste dar tot sta cu el. Ce ar trebui sa fac? Maine cel mai probabil o sa-mi dea un raspuns pe cine a ales: pe mine sau pe ala.

Daca ma alege pe mine ce ar trebui sa ii spun?
Daca il alege pe ala ce ar trebui sa ii spun?

Eu cred ca daca a stat atat sa se gandeasca intre cine sa aleaga si ma alege pe mine poate ma inseala din nou cu ala. Sfaturi va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Ma bucur sa vad ca sunt altii mai fraieri decat mine, ma face sa ma simt un geniu.Nu simte nimic pentru tine ba baiatule, daca sta sa se gandeasca pe cine sa aleaga dintre unu' care o iubeste si unu care o tine drept papusa gonflabila, atunci situatia e clara pentru oricine.Fii sigur ca daca te alege pe tine, desi la cum sunt fetele din ziua de azi m-as mira pentru ca sunt atrase de golani, te va insela iar si iar si iar.Tu fa ce te taie capu' dar o sa suferi grav daca te injosesti in halul asta ca un caine pentru o femeie care nu da 2 bani pe tine.Bafta!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E trist rau ca trebuie tu s-o pui sa aleaga. Eu zic sa-ti vezi de mandrie si sa o lasi in pace, ai picat extrem de prost in faza asta.

| VladCosmin007 explică (pentru Adry05):

De fapt nu eu am pus-o, m-a intrebat pe cine iubesc cel mai mult din viata mea si i-am spus ca pe ea, si ea a vrut sa aleaga dupa aia.

| Adry05 a răspuns (pentru VladCosmin007):

"Si azi am pus-o sa aleaga intre mine si ala fiindca ala isi bate joc de ea" sunt cuvintele tale, maestre. Tot e degeaba si te injosesti maxim stand dupa fata asta si se vede ca te ia de prost. Ai putina mandrie si ignor-o de tot.